TRWA NABÓR DO GRUP TANECZNYCH
 
IDO - International Dance Organization
PFT - Polska Federacja Tańca
PZTF - Polska Zwiazek Tańca Freestyle
WKSF - World Kickboxing and Karate Sport Federation
Polski Zwišzek Tańca Sportowego
Gmina Santok
Odwiedziło nas
660762
osób
250PLN
 

Za nami, czyli turnieje w których braliśmy udział

2017 |2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012

Rok 2017
    III Ogólnopolskie Mistrzostwa Mark n Move Poznań
  • Solo disco dance do lat 7 średnio zaawansowane finały:
    I miejsce - Weronika Nowaczyk

  • Solo disco dance do lat 7 zaawansowane finały:
    II miejsce - Marta Kaczmarek
    III miejsce - Maria Kużba

  • Solo disco dance początkujący juniorzy finały:
    III miejsce - Oliwia Borkiewicz

  • Solo disco dance średnio zaawansowani juniorzy finały:
    II miejsce - Katarzyna Kolasińska
    III miejsce - Gabriela Bardelas

  • Solo disco dance zaawansowani adult finały:
    II miejsce - Natalia Wasiak

  • Duety disco dance adult open finały:
    II miejsce - Natalia Wasiak/Katarzyna Kolasińska



Rok 2016
    OTWARTE MISTRZOSTWA Jelenia Góra
  • Kategoria do lat 11 DISCO DANCE
    I m. Hanna Dylewska
    II m. Weronika Szczepańska
    III m.Amelia Świdrowska

  • Kategoria 12-15 lat DISCO DANCE
    I m. Kinga Bezulska
    II m. Roksana Iwanowa
    III m. Katarzyna Kolasińska

  • Kategoria 16+ DISCO DANCE
    I m. Natalia Wasiak

  • Kategoria DUETY do lat 11 DISCO DANCE
    I m. Weronika Szczepańska / Hanna Dylewska
    II m. Aleksandra Kolasińska / Julia Kamińska
    III m. Dominika Humeniuk / Wiktoria Bernacka

  • Duety 16+ DISCO DANCE
    I m. Natalia Wasiak / Katarzyna Kolasińska

  • Kategoria 12-15 lat DANCEHALL
    II m. Roksana Iwanowa

  • Kategoria 16+ DANCEHALL
    I m. Natalia Wasiak

  • Kategoria 16+ Hip Hop
    II m. Natalia Wasiak

  • Kategoria Duety do lat 11 HIP HOP
    II m. Zofia Bobrowicz / Oliwia Marek
    III m. Oliwia Koprowska / Aleksandra Zmelty

  • Kategoria Duety 12-15 lat HIP HOP
    II m. Katarzyna Kolasińska / Roksana Iwanowa

  • Kategoria do lat 11 MODERN
    I m. Oliwia Pietraniec

  • Kategoria 12-15 lat MODERN
    I m. Roksana Iwanowa

  • Kategoria 16+ MODERN
    II m. Natalia Wasiak

  • FORMACJA HIP HOP 12+ III m.
    Natalia Wasiak
    Katarzyna Kolasińska
    Weronika Szczepańska
    Wiktoria Łaszczyńska
    Maria Kamińska
    Oliwia Borkiewicz
    Julia Henkiel
    Roksana Iwanowa
    Kinga Bezulska


    MARK 'N' MOVE Championships Poznań
  • Solo Disco Dance do lat 7 (poziom I)
    I miejsce - Maria Kuźba

  • Solo Disco Dance juniorzy (poziom I)
    II miejsce - Julia Henkiel

  • Solo Disco Dance juniorzy (poziom III - zaawansowani)
    II miejsce - Roksana Iwanowa

  • Solo Disco Dance 16+ (poziom III - zaawansowani)
    II miejsce - Natalia Wasiak

  • Duety Disco Dance OPEN do lat 11
    III miejsce - Aleksandra Kolasińska /Julia Kamińska

  • Duety Disco Dance OPEN Juniorzy
    II miejsce - Roksana Iwanowa /Nikola Krzanowska
    III miejsce - Julia Henkiel /Julia Witek

  • Duety Disco Dance OPEN 16+
    II miejsce - Natalia Wasiak / Katarzyna Kolasińska

  • Solo HIP HOP 16+ (poziom III - zaawansowani)
    II miejsce - Natalia Wasiak


    Festiwal Faza 2016
  • Disco Dance solo do lat 7
    II m Weronika Szczepańska
    III m Hanna Smoleń / III m Aleksandra Kolasińska

  • Disco Dance solo 11-12 lat
    I m Roksana Iwanowa
    II m Maria Kamińska
    III m Wiktoria Łaszczyńska

  • Disco Dance solo 13+
    II m Natalia Wasiak
    III m Katarzyna Kolasińska

  • Duety Disco Dance do lat 7
    I m Oliwia Marek / Dominika Humeniuk
    II m Hanna Smoleń / Hanna Białowąs

  • Duety Disco Dance 12-15 lat
    I m Julianna Dziaczek / Katarzyna Kolasińska

  • Jazz solo 9-13lat
    II m Roksana Iwanowa

  • Duety Jazz 13+
    III m Roksana Iwanowa / Nikola Krzanowska

  • II m Formacja /inne formy do lat 7 w składzie: Baran Hanna, Białowąs Hanna, Kuźba Maria,
    Humeniuk Dominika, Kopiec Martyna, Kosmalska Kinga, Kuca Zuzanna, Kurtyka Antonina, Łukaszuk Michalina, Majewska Julia, Marek Oliwia, Mielnik Katarzyna, Radecka Zuzanna, Smoleń Hanna, Szymczak Roksana

  • Mini formacja Disco Dance 8-15lat
    I m skład: Wasiak Natalia, Kolasińska Katarzyna, Kamińska Maria, Bardelas Gabriela, Iwanowa Roksana, Krzanowska Nikola
    II m skład:Kantarek Emilia, Szczepańska Weronika, Gospodarek Dominika, Mazur Hanna, Kolasińska Aleksandra, Popkowska Nadia

  • Modern solo 12-13lat
    II m Roksana Iwanowa

  • Duety Modern 8-11 lat
    I m Maria Kamińska / Roksana Iwanowa
    II m Patrycja Skóra / Zuzanna Michalska

  • Duety Modern 12-15lat
    III m Katarzyna Kolasińska / Julianna Dziaczek

  • Hip Hop solo do lat 8
    I m Hanna Smoleń
    II m Dominika Humeniuk
    III m Aleksandra Kolasińska
  • Hop Hop solo 9-12lat
    I m Roksana Iwanowa
    III m Wiktoria Łaszczyńska

  • Hip Hop solo 13+
    I m Natalia Wasiak
    III m Katarzyna Wyszyńska

  • Hip Hop duety do lat 7
    I m Oliwia Marek / Dominika Humeniuk

  • Hip Hop Duety 8-11 lat
    II m Oliwia Koprowska / Aleksandra Zmelty

  • Hip Hop Duety 12-15 lat
    I m Roksana Iwanowa / Katarzyna Kolasińska

  • III m Formacja Hip Hop do lat 11 w składzie: Graczyk Anna, Zmelty Aleksandra, Koprowska Oliwia,Skóra Patrycja, Michalska Zuzanna, Wozińska Amelia, Kowalska Maja, Borkiewicz Oliwia, Makowska Emilia, Forjasz Patrycja, Kubacka Laura, Kowalski Łukasz


    Ogólnopolski Turniej Tańca Bydgoszcz

  • Kategoria Disco Dance solo do lat 8
    III m. Weronika Szczepańska

  • Kategoria Disco Dance solo do lat 11
    II m. Roksana Iwanowa

  • Kategoria Disco Dance solo 12-15/15+
    I m. Katarzyna Kolasińska
    II m. Nikola Krzanowska
    III m. Wiktoria Witczak

  • Kategoria Disco Dance Duety do lat 11
    III m. Roksana Iwanowa/Maria Kamińska

  • Kategoria Disco Dance Duety 12-15/15+
    I m. Julia Witek/Katarzyna Kolasińska

  • Kategoria Hip Hop Solo 12-15lat
    III m. Oliwia Borkiewicz

  • Kategoria Hip Hop Solo 15+
    I m. Natalia Wasiak

  • Kategoria Hip Hop Duety 12-15 lat
    III m. Katarzyna Kolasińska/Roksana Iwanowa

  • Kategoria Inne Formy /Modern do lat 11
    I m. Roksama Iwanowa

  • Kategoria Inne Formy /Modern 12-15/15+
    I m. Natalia Wasiak
    II m. Nikola Krzanowska
    III m. Wiktoria Witczak

  • Kategoria Inne Formy /Modern Duety 12-15lat
    III m. Julianna Dziaczek/Katarzyna Kolasińska

  • Kategoria Mini Formacje Inne Formy 15+
    III m. w składzie Natalia Wasiak, Maria Kamińska, Katarzyna Kolasińska, Julia Witek, Roksana Iwanowa



    Rok 2015
      Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Tańcu Nowoczesnym
    • I miejsce i tytuł Mistrza Dolnego Śląska
      w stylu Disco Dance zdobyła
      w kat do lat 11 Kinga Bezulska
      w kat 12-15lat Katarzyna Kolasińska
      w stylu Modern
      w kat do lat 11 Kinga Bezulska
      w kat 12-15 lat Natalia Wasiak

    • II miejsce i tytuł V-ce Mistrza Dolnego Śląska
      w stylu Disco Dance zdobyła
      w kat do lat 11 Roksana Iwanowa
      w kat 12-15 lat Nikola Krzanowska
      w kat 12-15lat Mini Formacje Freestyle/Modern (przygotowanie i choreografia - Natalia Wasiak) w składzie: Katarzyna Kolasińska, Maria Kamińska, Julia Witek, Natalia Wasiak, Roksana Iwanowa
      w kat 12-15lat duety Hip Hop Roksana Iwanowa/Katarzyna Kolasińska

    • III miejsce w stylu Disco Dance zdobyła
      w kat do lat 11 Wiktoria Łaszczyńska
      w kat 12-15 lat Natalia Wasiak
      w stylu Modern
      w kat do lat 11 Maria Kamińska
      w kat 12-15lat duety Hip Hop Natalia Wasiak/Nikola Krzanowska


      Festiwal FAZA 24.05.2015 Gorzów Wlkp.
    • Miejsce I
      Mini formacja MODERN do lat 11: Zuzanna Bobrowicz, Kinga Bezulska, Amelia Świdrowska, Michalina Bylinko, Martyna Wielgus

    • Miejsce I
      Mini formacja MODERN juniorów: Zuzanna Mydłowska, Natalia Wasiak, Nikola Krzanowska, Wiktoria Witczak, Roksana Iwanowa, Julia Witek, Katarzyna Kolasińska

    • Solo do lat 9 DISCO DANCE:
      Miejsce I ZUZANNA BOBROWICZ
      Miejsce II MICHALINA BYLINKO
      Miejsce III MARTYNA WIELGUS

    • Solo 10-11 lat DISCO DANCE:
      Miejsce I KINGA BEZULSKA
      Miejsce II ROKSANA IWANOWA
      Miejsce III MARIA KAMIŃSKA

    • Solo 12 lat DISCO DANCE:
      Miejsce I KATARZYNA KOLASIŃSKA

    • Solo 13-15lat DISCO DANCE:
      Miejsce I NIKOLA KRZANOWSKA
      Miejsce II NATALIA WASIAK
      Miejsce III JULIA WITEK

    • Duety DISCO DANCE do lat 11:
      Miejsce II Zuzanna Bobrowicz/Kinga Bezulska

    • Duety DISCO DANCE juniorów:
      Miejsce I Nikola Krzanowska/Roksana Iwanowa
      Miejsce II Katarzyna Kolasińska/Julia Witek
      Miejsce III Wiktoria Łaszczyńska/Agata Mech

    • Solo MODERN do lat 11:
      Miejsce I ROKSANA IWANOWA
      Miejsce III MARIA KAMIŃSKA

    • Solo MODERN juniorzy:
      Miejsce I NIKOLA KRZANOWSKA
      Miejsce II NATALIA WASIAK

    • Solo JAZZ do lat 11:
      Miejsce I ROKSANA IWANOWA

    • Solo JAZZ juniorzy:
      Miejsce I ZUZANNA MYDŁOWSKA

    • Solo HIP HOP do lat 11:
      MIEJSCE I ROKSANA IWANOWA
      MIEJSCE II ZUZANNA BOBROWICZ
      MIEJSCE III KINGA BEZULSKA

    • Solo HIP HOP juniorów:
      MIEJSCE II NATALIA WASIAK
      MIEJSCE III NOEMI MYDŁOWSKA

    • Duety HIP HOP juniorów:
      Miejsce I Noemi Mydłowska/Maria Kamińska


      Otwarte Mistrzostwa Polski w Walkach WKSF Mińsk Mazowiecki
    • Formy synchroniczne kadetki młodsze
      I m. oraz tytuł Mistrza Polski Wiktoria Witczak i Nikola Krzanowska
      II m. oraz tytuł V-ce Mistrza Polski zdobyły Katarzyna Kolasińska i Roksana Iwanowa
      III m. oraz tytuł II V-ce Mistrza Polski zdobyły Karolina Kasperowicz i Julia Sokołowska

    • Indywidualnie w kadetkach młodszych
      II m. oraz tytuł V-ce Mistrza Polski zdobyła Wiktoria Witczak
      III m. oraz tytuł II V-ce Mistrza Polski zdobyła Roksana Iwanowa
      IV m. Katarzyna Kolasińska
      V m. Karolina Kasperowicz
      VI m. Julia Sokołowska

    • Indywidualnie kadetki starsze zostały połączone z seniorkami
      III m. oraz tytuł II V-ce Mistrza Polski zdobyła Nikola Krzanowska
      IV m. Natalia Wasiak

    • Indywidualnie kadetki starsze połączone z seniorkami - formy z bronią
      IV m. Natalia Wasiak



    Rok 2014
      I Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle DANCE PRO Grand Prix Polski Gorzów Wielkopolski
    • DISCO DANCE solo klasa E do lat 9
      II m. Marcelina Korejwo przekwalifikowanie do klasy D
      III m. Michalina Bylinko

    • DISCO DANCE solo klasa E 10-11 lat
      II m. Wiktoria Łaszczyńska przekwalifikowanie do klasy D
      III m. Hanna Bycka przekwalifikowanie do klasy D

    • DISCO DANCE solo 11-klasa D do lat 11
      I m. Karolina Kasperowicz przekwalifikowanie do klasy C
      II m. Paulina Śliwińska przekwalifikowanie do klasy C
      III m. Kinga Bezulska przekwalifikowanie do klasy C

    • DISCO DANCE solo klasa C do lat 11
      II m. Iwanowa Roksana
      III m. Kolasińska Katarzyna

    • DISCO DANCE DUO 11- klasa E+D
      I m. Zuzanna Bobrowicz + Kinga Bezulska
      II m. Klaudia Chabasińska + Julia Kucner

    • DISCO DANCE DUO 11- klasa C+B
      I m. Katarzyna Kolasińska + Julia Sokołowska

    • DISCO DANCE solo OPEN do lat 11
      II m. Iwanowa Roksana

    • DISCO DANCE Mała Grupa I Liga
      I m. w składzie Wiktoria Naumowicz, Wiktoria Witczak, Karolina Kasperowicz, Julia Sokołowska, Katarzyna Kolasińska, Paulina Śliwińska, Roksana Iwanowa

    • JAZZ solo klasa E do lat 11
      I m. Roksana Iwanowa

    • JAZZ solo klasa E 12-15 lat
      I m. Zuzanna Mydłowska

    • JAZZ solo klasa C 12-15 lat
      III m. Natalia Wasiak

    • HH solo klasa E do lat 9
      I m. Zuzanna Bobrowicz

    • HIP HOP solo klasa E 12-15 lat
      I m. Zuzanna Mydłowska przekwalifikowanie do klasy D
      II m. Kamila Kin
      III m. Nikola Krzanowska

    • HIP HOP solo klasa D 11-
      II m. Kinga Bezulska
      III. Marcelina Korejwo

    • HIP HOP duo klasa E +D 12-15 lat
      II m. Nina Pietrzak + Julia Witek

    • HIP HOP MAŁA GRUPA I LIGA
      I m. w składzie Zuzanna Bobrowicz, Amelia Świdrowska, Amelia Falana, Eliza Kalinowska, Oliwia Pietraniec, Liwia Stołecka, Emilia Kantarek

    • MODERN solo klsa E do lat 9
      I m. Zuzanna Bobrowicz przekwalifikowanie do klasy D
      II m. Marcelina Korejwo
      III m. Martyna Wielgus

    • MODERN solo klasa E 10-11 lat
      I m. Wiktoria Witczak przekwalifikowanie do klasy D
      II m. Katarzyna Kolasińska przekwalifikowanie do klasy D
      III m. Julia Kucner

    • MODERN solo klasa E 12-15 lat
      I m. Nikola Krzanowska przekwalifikowanie do klasy D
      II m. Kamila Kin
      III m. Zuzanna Mydłowska

    • MODERN solo klasa D do lat 11
      I m. Roksana Iwanowa

    • MODERN solo klasa C 14-15lat
      I m. Natalia Wasiak

    • MODERN Duo klasa E+D 11-
      I m. Zuzanna Bobrowicz + Kinga Bezulska

    • MODERN Duo klasa C+B 12-15 lat
      I m. Natalia Wasiak + Kamila Kin

    • MODERN Duo Open 11-
      I m. Katarzyna Kolasińska + Roksana Iwanowa
      II m. Zuzanna Bobrowicz + Kinga Bezulska


      III Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle - JAWOR
    • I miejsce ZŁOTY MEDAL w kategorii DISCO DANCE do lat 9 kl.E zdobyła
      ZUZANNA BOBROWICZ przekwalifikowanie do kl.D
    • I miejsce ZŁOTY MEDAL w kategorii DISCO DANCE 10-11 lat kl.D zdobyła
      ROKSANA IWANOWA przekwalifikowanie do kl.C
    • I miejsce ZŁOTY MEDAL w kategorii DISCO DANCE 12-13 lat kl.C zdobyła
      KAMILA KIN
    • I miejsce ZŁOTY MEDAL w kategorii DISCO DANCE DUOS 12-13 lat KL.E+D zdobyły
      NIKOLA KRZANOWSKA i ROKSANA IWANOWA
    • I miejsce ZŁOTY MEDAL w kategorii HIP HOP 14-15 lat kl.B zdobyła
      NATALIA WASIAK
    • I miejsce ZŁOTY MEDAL w kategorii MODERN do lat 11 kl.D zdobyła
      ROKSANA IWANOWA
    • I miejsce ZŁOTY MEDAL w kategorii MODERN OPEN do lat 11 zdobyła
      ROKSANA IWANOWA
    • I miejsce ZŁOTY MEDAL w kategorii MODERN 14-15 lat kl.C zdobyła
      NATALIA WASIAK
    • I miejsce ZŁOTY MEDAL w kategorii JAZZ 12-13 lat kl.E zdobyła
      ZUZANNA MYDŁOWSKA

    • II miejsce SREBRNY MEDAL w kategorii DISCO DANCE 12-13 lat kl.E zdobyła
      PATRYCJA ZAWIŚLAK
    • II miejsce SREBRNY MEDAL w kategorii DISCO DANCE 10-11 lat kl.C zdobyła
      KATARZYNA KOLASIŃSKA
    • II miejsce SREBRNY MEDAL w kategorii MODERN OPEN 12-15 lat zdobyła
      NATALIA WASIAK
    • II miejsce SREBRNY MEDAL w kategorii MODERN OPEN do lat 11 zdobyła
      KATARZYNA KOLASIŃSKA
    • II miejsce SREBRNY MEDAL w kategorii HIP HOP do lat 9 kl.E zdobyła
      ZUZANNA BOBROWICZ

    • III miejsce BRĄZOWY MEDAL w kategorii DISCO DANCE DO LAT 9 lat kl.E zdobyła
      MARCELINA KOREJWO
    • III miejsce BRĄZOWY MEDAL w kategorii MODERN OPEN 12-15 lat zdobyła
      ZUZANNA MYDŁOWSKA
    • III miejsce BRĄZOWY MEDAL w kategorii JAZZ 10-11 lat kl. E zdobyła
      ROKSANA IWANOWA

      GRAND PRIX POLSKI PZTF Tarnovia Cup 2014
    • Hip Hop solo 14-15lat kl.B
      I miejsce - Natalia Wasiak
    • Jazz wiek 14-15 kl.C
      I miejsce - Natalia Wasiak
    • Modern kl.C wiek 14-15 lat
      I miejsce - Natalia Wasiak
    • Disco Dance kl.C wiek 14-15 lat
      III miejsce - Natalia Wasiak
    • Disco Dance do lat 9 kl.E
      I miejsce - Liwia Stołecka przekwalifikowanie do kl.D
      III miejsce - Marcelina Korejwo
    • Disco Dance do lat 11 kl.E
      II miejsce - Karolina Kasperowicz przekwalifikowanie do kl.D
      III miejsce - Gabriela Bandura
    • Disco Dance do lat 11 kl.D
      II miejsce - Paulina Śliwińska
      III miejsce - Roksana Iwanowa
    • Disco Dance do lat 11 kl.C
      III miejsce - Katarzyna Kolasińska
    • Disco Dance 12-15lat kl.E
      II miejsce - Nikola Krzanowska przekwalifikowanie do kl.D
      III miejsce - Zuzanna Mydłowska
    • Disco Dance Open do lat 11
      II miejsce - Roksana Iwanowa
    • Duety Disco Dance do lat 11 kl.C+B
      I miejsce - Katarzyna Kolasińska/Paulina Śliwińska
    • Jazz do lat 11 kl.E
      II miejsce - Roksana Iwanowa
      III miejsce - Katarzyna Kolasińska
    • Jazz 12-15 lat kl.E
      III miejsce - Zuzanna Mydłowska
    • Modern do lat 11 kl.E
      II miejsce - Zuzanna Bobrowicz
      III miejsce - Katarzyna Kolasińska
    • Modern do lat 11 kl.D
      I miejsce - Roksana Iwanowa
    • Modern 12-15lat kl.E
      III miejsce - Marta Borowska
    • Hip Hop do lat 11 kl.E
      III miejsce - Julia Kucner
    • Hip Hop 12-13lat kl.E
      III miejsce - Zuzanna Mydłowska
    • Hip Hop 14-15lat kl.E
      II miejsce - Marta Borowska
    • Duety Hip Hop do lat 11 kl.E+D
      III miejsce - Katarzyna Kolasińska/Roksana Iwanowa



    Rok 2013

    W sumie w 2013 roku zawodnicy GTA MT znaleźli się 65 razy w finałach na zawodach i turniejach tańca.


      Tarnovia Cup 2013:
    • w kategorii Hip Hop do lat 11 kl. E
      I miejsce zdobyła MARCELINA KOREJWO
      II miejsce zdobyła ZUZANNA BOBROWICZ
      III miejsce zdobyła KATARZYNA KOLASIŃSKA
    • Hip Hop do lat 11 kl.D
      II miejsce zdobyła KINGA BEZULSKA
    • Hip Hop Duety do lat 11
      I miejsce KATARZYNA KOLASIŃSKA / ROKSANA IWANOWA
    • Hip Hop 12-15lat kl. B
      III miejsce NATALIA WASIAK
    • Disco Dance 8-9 lat kl. E
      I miejsce KINGA BEZULSKA - przekwalifikowanie do kl.D
      III miejsce ZUZANNA BOBROWICZ
      IV miejsce MARCELINA KOREJWO
    • Disco Dance do lat 11 kl.D
      I miejsce ROKSANA IWANOWA
    • Disco Dance do lat 11 kl.E
      II miejsce PAULINA ŚLIWIŃSKA - przekwalifikowanie do kl.D
      IV miejsce KAROLINA KASPEROWICZ
    • Disco Dance do lat 11 kl. C
      III miejsce KATARZYNA KOLASIŃSKA
      IV miejsce JULIA SOKOŁOWSKA
    • Disco Dance do lat 11 OPEN
      II miejsce KATARZYNA KOLASIŃSKA
      IV miejsce JULIA SOKOŁOWSKA
      V miejsce ROKSANA IWANOWA
    • Disco Dance duety do lat 11 OPEN
      I miejsce JULIA SOKOŁOWSKA / KATARZYNA KOLASIŃSKA
    • Disco Dance 12-15lat kl. D
      II miejsce KAMILA KIN - przekwalifikowanie do kl.C
    • Disco Dance 12-15lat kl.C
      III miejsce NATALIA WASIAK
    • Disco Dance 12-15lat OPEN
      VI miejsce KAMILA KIN
      VIII miejsce NATALIA WASIAK
    • Disco Dance duety 12-15lat OPEN
      III miejsce KAMILA KIN / NATALIA WASIAK
    • Disco Dance Mini Formacje do lat 11 I LIGA
      I miejsce w składzie: Karolina Kasperowicz, Roksana Iwanowa, Julia Sokołowska, Paulina Śliwińska, Katarzyna Kolasińska
    • Jazz 8-9lat kl.E
      I miejsce ROKSANA IWANOWA
      II miejsce ZUZANNA BOBROWICZ
    • Jazz 12-15lat kl. C
      III miejsce NATALIA WASIAK

      XX Otwarte Mistrzostwa Polski FREESTYLE Twardogóra 2013
      miejsca medalowe i finały:
    • I miejsce ZŁOTY MEDAL w kategorii DISCO DANCE do lat 11 kl.D zdobyła
      JULIA SOKOŁOWSKA przekwalifikowanie do klasy sportowej C
    • I miejsce ZŁOTY MEDAL w kategorii DISCO DANCE DUOS kl. E+D do lat 11
      zdobyły JULIA SOKOŁOWSKA i KATARZYNA KOLASIŃSKA
    • I miejsce ZŁOTY MEDAL w kategorii DISCO DANCE do lat 9 kl.E zdobyła
      ROKSANA IWANOWA przekwalifikowanie do klasy sportowej D
    • I miejsce ZŁOTY MEDAL w kategorii MODERN do lat 11 kl.E zdobyła
      ROKSANA IWANOWA przekwalifikowanie do klasy sportowej D
    • II miejsce SREBRNY MEDAL w kategorii MODERN do lat 11 kl.E zdobyła
      KATARZYNA KOLASIŃSKA
    • II miejsce SREBRNY MEDAL w kategorii DUETY MODERN do lat 11 kl.E zdobyła
      KATARZYNA KOLASIŃSKA i ROKSANA IWANOWA XX OMPF
    • III miejsce BRĄZOWY MEDAL w kategorii DISCO DANCE do lat 11 kl.D
      zdobyła KATARZYNA KOLASIŃSKA przekwalifikowanie do klasy sportowej C
      XX OMPF 1/2 FINAŁU miejsce XII
    • III miejsce BRĄZOWY MEDAL w kategorii DISCO DANCE do lat 11 kl.D
      zdobyła KATARZYNA KOLASIŃSKA przekwalifikowanie do klasy sportowej C
    • III miejsce BRĄZOWY MEDAL w kategorii MODERN 12-15lat kl.E zdobyła
      WERONIKA BURAK
    • III miejsce BRĄZOWY MEDAL w kategorii MAŁE GRUPY DISCO DANCE do lat 11I LIGA zdobyła MINI FORMACJA w składzie:KATARZYNA KOLASIŃSKA, PAULINA ŚLIWIŃSKA, KAROLINA KASPEROWICZ, ROKSANA IWANOWA,JULIA SOKOŁOWSKA
    • IV miejsce w kategorii HIP HOP 12-15lat kl.B
      zdobyła WASIAK NATALIA
    • IV miejsce w kategorii MODERN 12-15lat kl.D
      zdobyła WASIAK NATALIA
    • IV miejsce w kategorii HIP HOP do lat 9 kl.E
      zdobyła KINGA BEZULSKA przekwalifikowanie do klasy sportowej D
    • IV miejsce w kategorii HIP HOP do lat 7 kl.E
      zdobyła ZUZANNA BOBROWICZ
    • V miejsce w kategorii HIP HOP do lat 7 kl.E
      zdobyła LIWIA STOŁECKA
    • V miejsce w kategorii DISCO DANCE 12-13lat kl.E
      zdobyła KAMILA KIN przekwalifikowanie do klasy sportowej D
    • V miejsce w kategorii MODERN 12-15lat XX OMPF
      zdobyła NATALIA WASIAK
    • V miejsce w kategorii MAŁE GRUPY DISCO DANCE do lat 11 na XX OMPF zdobyła
      MINI FORMACJA w składzie:KATARZYNA KOLASIŃSKA, PAULINA ŚLIWIŃSKA, KAROLINA KASPEROWICZ, ROKSANA IWANOWA,JULIA SOKOŁOWSKA
    • VI miejsce w kategorii DISCO DANCE DUOS 12-15lat kl.E+D
      zdobyły NATALIA RACHMIL i WERONIKA BURAK
    • VI miejsce w kategorii HIP HOP DUOS do lat 11 kl.E+D
      zdobyły KATARZYNA KOLASIŃSKA i ROKSANA IWANOWA
    • VI miejsce w kategorii HIP HOP do lat 7 kl.E
      zdobyła KORNELIA KUCHCIŃSKA
    • VII miejsce w kategorii MODERN do lat 11 kl.E
      zdobyła LIWIA STOŁECKA
    • VIII miejsce w kategorii HIP HOP DUOS do lat 11 kl.E+D
      zdobyły LIWIA STOŁECKA i ZUZANNA BOBROWICZ
    • VIII miejsce w kategorii HIP HOP DUOS do lat 11 kl.E+D
      zdobyły LIWIA STOŁECKA i ZUZANNA BOBROWICZ
    • IX miejsce w kategorii JAZZ 12-15lat kl.C
      zdobyła NATALIA WASIAK
    • XIII miejsce w kategorii DISCO DANCE DUOS do lat 11 kl.E+D
      zdobyły KORNELIA KUCHCIŃSKA i ZUZANNA BOBROWICZ

      Krajowe Mistrzostwa IDO Szczecin:
    • I miejsce - ZŁOTY MEDAL powołanie do Kadry Narodowej i tytuł MISTRZA POLSKI w kategorii DISCO DANCE DUETY do lat 7 zdobyły LIWIA STOŁECKA i ZUZANNA BOBROWICZ,
    • II miejsce - SREBRNY MEDAL i tytuł v-ce MISTRZA POLSKI w kategorii DISCO DANCE SOLO do lat 7 zdobyła ZUZANNA BOBROWICZ
    • III miejsce - BRĄZOWY MEDAL i tytuł II v-ce MISTRZA POLSKI w kategorii DISCO DANCE SOLO do lat 7 zdobyła LIWIA STOŁECKA
    • Finalistą w kategorii DISCO DANCE SOLO CHŁOPCÓW do lat 11 został MICHAŁ PLEWA uzyskując VI miejsce

      II Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle - 10 .03.2013 JAWOR (klasy sportowe):
    • I miejsce ZŁOTY MEDAL w kategorii DISCO DANCE do lat 11 kl.E zdobyła JULIA SOKOŁOWSKA
    • I miejsce ZŁOTY MEDAL w kategorii DISCO DANCE DUOS kl. E+D do lat 11 zdobyły JULIA SOKOŁOWSKA i KATARZYNA KOLASIŃSKA
    • I miejsce ZŁOTY MEDAL w kategorii DISCO DANCE DUOS OPEN do lat 11 zdobyły JULIA SOKOŁOWSKA i KATARZYNA KOLASIŃSKA
    • I miejsce ZłOTY MEDAL w kategorii HIP HOP OPEN do lat 11 zdobyli JULIA SOKOŁOWSKA i TOMASZ BETHKE
    • II miejsce SREBRNY MEDAL w kategorii HIP HOP DUOS kl. E+D do lat 11 zdobyły ROKSANA IWANOWA i KATARZYNA KOLASIŃSKA
    • III miejsce BRĄZOWY MEDAL w kategorii DISCO DANCE do lat 11 kl.D zdobyła KATARZYNA KOLASIŃSKA
    • III miejsce BRĄZOWY MEDAL w kategorii DISCO DANCE OPEN do lat 11 zdobyła KATARZYNA KOLASIŃSKA
    • III miejsce BRĄZOWY MEDAL w kategorii HIP HOP 12-15 lat kl.B zdobyła NATALIA WASIAK



    Rok 2012

    W sumie w 2012 roku zawodnicy GTA MT znaleźli się 38 razy w finałach na zawodach organizowanych przez Polski Związek Tańca Freestyle.


      Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle „Tarnovia Cup” w Przeźmierowie (4 edycje, klasy sportowe, PZTF):
    • I miejsce i ZŁOTY MEDAL w kategorii DISCO DANCE do lat 11 zdobyła 7-krotna finalistka KATARZYNA KOLASIŃSKA
    • I miejsce i ZŁOTY MEDAL w kategorii DISCO DANCE DUOS OPEN do lat 11 zdobyły JULIA SOKOŁOWSKA i KATARZYNA KOLASIŃSKA
    • I miejsce ZŁOTY MEDAL w kategorii HIP HOP DUOS OPEN do lat 11 zdobyli TOMASZ BETHKE i JULIA SOKOŁOWSKA
    • II miejsce i SREBRNY MEDAL w kategorii MODERN solo 12-15lat zdobyła NATALIA WASIAK
    • III miejsce i BRĄZOWY MEDAL w kategorii JAZZ DANCE SOLO 12-15 lat zdobyła NATALIA WASIAK
    • III miejsce i BRĄZOWY MEDAL w kategorii HIP HOP SOLO OPEN 16+ zdobyła EWELINA JANUSZEWSKA
    • III miejsce i BRĄZOWY MEDAL w kategorii HIP HOP SOLO OPEN 16+ zdobyła EWELINA JANUSZEWSKA

      Festiwal „Serce Ulicy” w Zielonej Górze:
    • II miejsce i SREBRNY MEDAL w kategorii HIP HOP zdobyła NATALIA WASIAK



    Rok 2011

    We wrześniu powstaje GTA MIRAGE.